...
Zadzwon do nas na numer
708 770 385
Koszt połączenia 4zł (4,92 z VAT) za minutę
albo wyślij SMS na nr:
73310
Koszt za SMS 3zł (3,69 z VAT)
o treści EZO + twoje pytanie
SEX HOROSKOP OD 31.10 - 31.12 - autor: Oriana Bukartek

BARAN 21.03 – 19.04
Jeśli nie nadążysz za Baranem , okaże Ci zniecierpliwienie, poskromisz go dopiero wówczas, gdy go usatysfakcjonujesz…I dotyczy to zarówno kobiet , jak i mężczyzn ☺ Macie moje drogie Barany tendencję do dominowania, jeśli powiesz „chodź” , w sensie erotycznym – zawsze wiadomo, że właśnie to masz na myśli…Gdy Baran się oddaje, robi to raczej dla swojej rozkoszy , niż dla drugiej osoby…Seks nie jest dla Barana tematem tabu, a miłość może uprawiać wszędzie, gdzie tylko przyjdzie mu do głowy….Barany uwielbiają robić rzeczy szokujące i zakazane, więc jeśli macie partnera, partnerkę spod tego znaku – bądźcie pewni, że będzie dominować i że nie ma dla takiej osoby rzeczy zakazanych…☺ Szczególnie wrażliwe strefy erogenne to nerwy twarzy i głowy :)
BYK 20.04 – 22.05
Byk jest znawcą wszystkich taktów uwodzenia, zarówno mężczyzna , jak i kobieta☺ Ale zazdrość ma we krwi, więc przy stałym związku może stać się zaborczy. Osoby urodzone w tym znaku to wymagający kochankowie, ale są też bardzo romantyczni – kolacja, świece, wino, dobre perfumy, to coś czego możesz się po nich spodziewać i czego oczekują od Ciebie. Kobiety spod znaku Byka mają bardzo duże potrzeby seksualne. Mężczyzna nie jest porywczym kochankiem – zazwyczaj można go opisać jako cierpliwego i przekonującego. Byki reagują na zapach ciała, a jego strefa erogenna to szyja.
BLIŹNIĘTA 23.05 – 21.06
Bliźniak za każdym razem jest inną osobą, za każdym razem Cie zadziwi i zachwyci ☺ Bliźnięta nie lubią być ponaglane przez kochanka – w zamian odpłacą się szeroką gamą doznań seksualnych. Nie są zbyt wymagające jeśli chodzi o miejsce aktu miłosnego ☺ Bliźnięta uwielbiają czerpać przyjemność i obdarzone są niezwykła fantazją, lubią seks przy zapalonym świetle i lustra. Strefy erogenne Bliźniąt to ręce i dłonie.
RAK 22.06 – 22.07
Raka nigdy nie wolno krytykować – jeśli takową krytykę usłyszy – zamknie się w sobie i poczuje bardzo zraniony. Raka trzeba otoczyć miłością i ciepłem, oczekuje od kochanka nieustannego okazywania uczucia. Raczej nie wykona pierwszego kroku – trzeba Raka zapewnić o jego atrakcyjności. Rak jest niezwykle zmysłowy i ciepły, jednak zawsze trzeba go podziwiać, nieustannie potrzebuje zachęt. Raki podobnie jak Bliźnięta lubują się w lustrach, oraz lubią krępowanie rąk ☺ Strefy erogenne to piersi, uwielbiają też Raki głębokie namiętne pocałunki.
LEW 23.07 – 23.08
Lew musi czuć się wyjątkowy, jeden , jedyny i niepowtarzalny. Lwy lubią zabawę w kupowanie miłości za najwyższa cenę, uwielbiają luksus i w takiej scenerii najbardziej lubią się kochać. Lwy nie do końca lubią być twórcze w łóżku, ale zawsze oczekują podziwu i uznania. Jeżeli zadasz się z Lwem – nigdy się nie wycofuj. Jeśli obiecałeś – spełnij obietnicę. Lwy lubią uległych partnerów. Mężczyźni spod znaku Lwa często bywają ekshibicjonistami. Strefy erogenne Lwa to plecy, szczególnie w okolicy lędźwiowej.
PANNA 24.08 – 22.09
Panny zwykle bywają poważne i pełne godności, a ich podziw wzbudzisz określając ją osobą o pełnej samokontroli. Jest perfekcyjna w łóżku i wszystko ma zawsze doskonale dopracowane, ale przy tym jest pełna gracji. Panny lubią partnerów , którzy mają opanowaną samodyscyplinę. Co prawda jest otwarta na sugestie, ale dostosuje się do potrzeb partnera tylko wówczas , gdy dokładnie zanalizuje dane zagadnienie, czy pozycję seksualną. Strefy erogenne Panny – najpierw zachwyć ją intelektem, potem skup się na brzuchu, gdyz panna uwielbia dotyk w tym miejscu.
WAGA 23.09 – 22.10
Wagi są wrodzonymi estetami i estetkami, kochają piękno, chcąc jej zaimponować musisz obdarzyć ją czymś drogim i bardzo eleganckim☺ Wagi domagają się doskonałości, jeśli sprawy nie toczą się po jej myśli może stać się małostkowa, niemiła i sarkastyczna. Wagi lubią słuchać, jak wielką przyjemność sprawiły kochankowi, są pewne swojej seksualności .Kobiety urodzone w tym znaku lubią pokazywać swoje ciało, nie czują skrępowania. Wagi Są mistrzami najniezwyklejszych technik seksualnych. Strefy erogenne Wagi to lędźwia i pośladki.
SKORPION 23.10 – 21.11
Panowie i Panie, uważajcie na kobiety spod znaku Skorpiona, każda z nich doskonale wie jak odciągnąć mężczyznę od innej kobiety, i dosłownie rzucić na niego urok miłosny. Kobieta Skorpion ma tyle energii, że wystarczyłoby jej na kilka kobiet, i jeśli chodzi o jej seksualność jest bardzo przebiegła w dążeniu do celu, do łóżkowych rozrywek. Jeśli planujecie noc z kobietą Skorpionem, pamiętajcie, że zrobi wszystko by wspólnie spędzony czas nie poszedł w zapomnienie. Pani Skorpion wprost nafaszerowana jest erotyzmem, jest to najseksowniejszy znak zodiaku. Mężczyźni spod tego znaku są namiętni i nieprzewidywalni, żądzą nimi pragnienia. Strefy erogenne Skorpionów to miejsca intymne.
STRZELEC 22.11 – 21.12
W doborze kochanków Strzelce są bardzo tolerancyjni, lubią dobrą zabawę, nie stronią od nowości i eksperymentów. Mogą kochać się wszędzie , szczególnie Strzelce upodobały sobie jednak seks na świeżym powietrzu. Pragną rozrywki i zaciągając Strzelca do nudnej sypialni już na wstępie zgasisz ogień pożądania….Jeśli będziesz nudny, bardzo szybko Strzelec wymieni cie na inny, bardziej atrakcyjny osobowościowo model ☺ Strzelce miewają skłonności do biseksualizmu, Ich strefy erogenne to biodra i uda.
KOZIOROŻEC 22.12 – 19.01
Koziorożec mocno stąpa po ziemi i jest ostrożny. Jeśli jednak Ci zaufa , będzie bardzo namiętnym kochankiem, uporządkowanym ale namiętnym. Lubi grac pierwsze skrzypce. Nie lubi niespodzianek, lubi wiedzieć co się będzie działo ☺ Uwielbia olejki zapachowe i perfumy. W związku z tym, że lubi kontrolować sytuację – lubi dominować podczas stosunku. Gryzie ☺ Preferuje partnerów, którzy wiedzą co sprawia jej przyjemność. Strefy erogenne to pępek i wgłębienie pod kolanami.
WODNIK 20.01 – 18.02
Trudno spełnić wysokie wymagania Wodnika, gdyż nie lubi być traktowany jako obiekt seksualny. Wagi nie są pruderyjne, ale wymagają przekonani a ich, że wasz związek, to nie jest spotkanie na jedną noc. Wagi rozkręcają się powoli, nie spodziewajcie się zwierzęcego pociągu, mają silną potrzebę miłości. Wagi SA ciepłe i wyrozumiałe jeśli chodzi o sprawy erotyki. Strefy erogenne Wag to łydki i kolana.
RYBY 19.02 – 20.03
Ryby, to znak piękna i tajemnicy, zmysłowości, intuicji. Nie zazna szczęści jeśli nie połączy seksualnych fantazji z rzeczywistością. Człowiek ukryty pod maską człowieka, mają bardzo silne libido, jednak często je ukrywają i przez to dokonują niewłaściwych wyborów partnera…Kobiety spod tego znaku lubują się w ubraniach i biżuterii, nie zdziwcie się zatem jeśli nie do końca rozbierze się na wieczornym spotkaniu….:) Spełniają swoje zachcianki i są skłonni spełnić zachcianki partnera, bez względu na koszty. Lubią sprzeczności – ogień i lód, słodki i słony. Ich strefy erogenne to stopy.
...