...
Zadzwon do nas na numer
708 770 385
Koszt połączenia 4zł (4,92 z VAT) za minutę
albo wyślij SMS na nr:
73310
Koszt za SMS 3zł (3,69 z VAT)
o treści EZO + twoje pytanie
...
Salomea

Ekspert w dziedzinie:
Tarot, Karty Anielskie, Karty Cygańskie, Karty Marii Anny Adelaidy Lenormand

Opis Eksperta:
Nazywam się Beata Aleksandra Dzięcioł, czyli Wróżka Salomea. Imię Salomea sama wybrałam sobie w dzieciństwie. Od 1993 roku posługuję się Kartami Tarota w mojej ezoterycznej pracy, ale używam również Kart Cygańskich, Kart Anielskich, Kart Marii Anny Adelaidy Lenormand, Run, Kart Zen, korzystam również z wiedzy numerologicznej. Za pomocą kart określam w jakim punkcie czasu i przestrzeni znajduje się człowiek i jakie ma możliwości do wyboru. Karty i inne akcesoria wróżebne są narzędziem w ręku człowieka, bo tak naprawdę Cała Mądrość i Moc jest w Nas. W mojej pracy profesjonalnej wróżki zachęcam ludzi, którzy do mnie przychodzą aby żyli bardziej uważnie i bardziej świadomie i aby z tą „ uważnością” sami kreowali swój szczęśliwy los i byli świadomi Uniwersalnych Praw, w tym Prawa Karmy. Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu ze mną w każdej sprawie.

...
Beata Nowak

Ekspert w dziedzinie:
Tarot, Numerologia, Karty Anielskie, Wahadło, Feng-Shui, Bioterapia, Czakroterapia, Litoterapia, Radiestezja, Reiki

Opis Eksperta:
Nazywam się Beata Nowak, z wykształcenia jestem nauczycielem, z przeznaczenia wróżką – znak zodiaku Rak, numerologiczna 11-stka.

Jestem psychotronikiem, dyplomowanym doradcą życiowym, taroterapeutą i anielskim nauczycielem z ramienia The Diana Cooper School. Posługuję się wahadłem, numerologią wiedzą Feng-Shui, wykorzystuję bioterapię, „dotyk dla zdrowia” oraz czakroterapię, litoterapię. Radiestezja, siła kryształów, Reiki Io, Reiki IIo, uzdrawianie na odległość oraz inne metody to narzędzia mojej pracy.

Techniki dywinacyjne, a zwłaszcza wróżenie z kart fascynowały mnie od zawsze. No cóż… „podobne przyciąga podobne”. Wszelkiego rodzaju odczucia, nadzwyczajna intuicja – szepty aniołów oraz przewidywanie zdarzeń towarzyszą mi na co dzień ,postanowiłam więc rozwinąć swoje dary i umiejętności, by pomagać innym.

Od kliku lat przekazuję anielskie przesłania. Te szepty aniołów są drogowskazem w codziennym, nie zawsze łatwym życiu.

Dodatkowo, przyszłość odczytuję za pośrednictwem innych narzędzi:

  • mistycznych Kart Mad. Lenormand
  • Stawiam Tarota i przeprowadzam Taroterapię
  • Posługuję się numerologią i wahadełkiem
  • Jestem doradcą życiowym i duchowym

Pomagam:

  • Znaleźć właściwe rozwiązanie w trudnych sytuacjach życiowych
  • Odnaleźć i wkroczyć na właściwą drogę życiową
  • Uzdrowić istniejący związek lub znaleźć odpowiedniego partnera
  • Odkryć wyjście z problemów zawodowych i finansowych

Dobieram również indywidualnie, w zależności od potrzeb, magiczne rytuały i kamienie. Techniki dywinacyjne stosuję pojedynczo lub łączę ich kilka w zależności od potrzeb.

Po co to wszystko?
Ponieważ „wiele w życiu można przewidzieć, dzięki czemu na wiele można być przygotowanym”

Ponadto:
Prowadzę odczyty na temat aniołów w naszym życiu i organizuję „anielskie” kursy i warsztaty, uczę Tarota biorę także udział w zorganizowanych imprezach i wróżbach na specjalne okazje....
Ezoteriusz Maximus

Ekspert w dziedzinie:
Wróżbita, tarocista, zielarz, bioenergoterapeuta, egzorcysta

Opis Eksperta:
Wróżbita, tarocista, zielarz, bioenergoterapeuta, egzorcysta. Od dziecka przejawiał niezwykłe zdolności i talenty ezoteryczne. Pierwszą Mistrzynią była babcia, po kądzieli,która wychowywała go do ósmego roku życia. Po mieczu, ma domieszkę krwi cygańskiej. Czerpał także z wiedzy sąsiadki, pochodzącej z Wołynia. Od wielu lat pracuje jako wróż w telewizjach ezoterycznych i cieszy się ogromnym uznaniem, o czym świadczą liczne komentarze i opinie osób korzystających z jego porad. Jest absolutnie przekonany, że wróżbitą, trzeba się urodzić.

...
Krisso

Ekspert w dziedzinie:
Wróżbita, tarocista, numerolog

Opis Eksperta:
Ezoteryką pasjonuję się od dziecka. Już jako nastolatek stawiałem karty klasyczne, później zafascynował mnie karty tarota, których poznanie przyszło mi z wielką łatwością i dziś przemawiają one do mnie najczytelniej ze wszystkich innych metod dywinacyjnych. Przy odpowiadaniu na Państwa pytania wspomagam się także runami, jak również wielką wagę przywiązuję do numerologii. Wibracje: droga życia, klucz życia, klucz miłości – indywidualne dla każdego z nas – są w stanie bardzo wiele powiedzieć o naszych potrzebach, ukrytych talentach, sposobie okazywania emocji. Symbole runiczne natomiast, które jestem w stanie dobrać w zależności od potrzeb osoby, dla której sporządzam skrypt runiczny, pomagają w sprawnym dojściu do obranego celu, realizacji pragnień, chronią i wspierają energetycznie na co dzień. Ważnym elementem mojej pracy jest także kierowanie się intuicją. Jako numerologiczna dziewiątka potrafię silnie przeczuwać zdarzenia, co często jest elementem sporządzanych przeze mnie prognoz Państwa przyszłości. Oprócz jednak wspomnianego prognozowania, z dużą trafnością potrafię opisać sytuację obecną, a także przeszłość, dzięki czemu można mieć pewność, że karty są w stanie scharakteryzować położenie życiowe, wejść w głębię naszej podświadomości, odkryć to, do czego nieraz sami przed sobą nie potrafimy się przyznać. Stworzyłem autorską metodę określania czasu nazwaną "Koło Roku". Korzystając z wahadła i zaprojektowanej tablicy, jestem w stanie wskazać konkretny moment w przyszłości, w którym wydarzy się to, na co czekamy, natomiast karty o tej samej nazwie pozwalają określić okoliczności tego zdarzenia. Moje karty znajdą odpowiedź nawet na najtrudniejsze pytania, a ponadto udzielą rad i wskazówek, co robić, aby w życiu osoby pytającej wreszcie nad cieniami zaczęły przeważać blaski. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

...