...
Zadzwon do nas na numer
708 770 385
Koszt połączenia 4zł (4,92 z VAT) za minutę
albo wyślij SMS na nr:
73310
Koszt za SMS 3zł (3,69 z VAT)
o treści EZO + twoje pytanie
O Programie Telewizyjnym

Tajemnice losu to program ezoteryczny prowadzony przez najlepsze wróżki w Polsce. Laura Dorota, Beata Nowak, Salomea oraz doskonali Wróżbici - Krisso i Ezoteriusz Maximus spotykają się z Państwem codziennie około godziny 3 w nocy na antenie Telewizji Polsat.

Nasze Wróżki to specjalistki z wieloletnim doświadczeniem, które pomogły już setkom ludzi pomagając im odnaleźć swoją drogę, podjąć właściwą decyzję.

Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na pytania dotyczące miłości, zdrowia, finansów to musisz koniecznie zostać widzem naszego programu.

Tajemnice losu to nie tylko odpowiedzi na nawet najcięższe pytania dotyczące ludzkiego życia, to także opowieści ezoteryczne przygotowane przez nasze wróżki. Dzięki naszym programom dowiesz się jak wyglądają magiczne rytuały, zapoznasz się ze skryptami runicznymi, usłyszysz historie z życia wzięte, które przydarzyły się naszym wróżkom podczas ich wieloletniej pracy.

Każdej nocy jesteśmy do Państwa dyspozycji, ponieważ wiemy, że każda pora jest dobra aby nieść pomoc potrzebującym.

Z naszymi wróżkami możesz połączyć się wybierając numer telefonu 0708 770 385, lub wysyłając SMS o treści EZO + pytanie na numer 73310

Do zobaczenia na antenie Telewizji Polsat.

...